Witaj na moim blogu …:)

mam na imię Renata i od wielu lat zajmuje się astrologią, tarotem i numerologią.

Zaledwie kilka słów wystarczy aby obudzić w sobie wewnętrzny impuls. Zmaganie się każdego dnia z pytaniami – „co dalej, w którą stronę mam iść?” odbiera nam często energie do działania.
Jest tyle tematów życiowych, na które nie znamy odpowiedzi, narastające w nas wątpliwości powodują, że coraz częściej zadajmy sobie pytanie –„dlaczego tego nie zrobiłem”? „a mogłem postąpić inaczej”. Stojąc przed podjęciem ważnej decyzji boimy się otworzyć drzwi do dnia jutrzejszego, nie chcąc ponownie popełniać tych samych błędów.

Pomagam przy realizacji projektów związanych min z założeniem własnej firmy czy odpowiednim doborze współpracowników. Starożytna wiedza w połączeniu z metodami konwencjonalnymi daje zaskakujące rezultaty. Jeżeli jesteś osobą otwartą na nowe możliwości rozwoju, zapraszam do współpracy.

Zajmuję się również sporządzaniem indywidualnych prognoz w oparciu o cykle planetarne, numerologiczne oraz szczegółowy rozkład tarota.

W obszarze moich zainteresowań leżą również problemy dotyczące relacji uczuciowych i partnerskich. Podczas wróżb miłosnych wykorzystuję między innymi przepiękna talię Oracle of the Grail Code, która głęboko porusza i skłania do wędrówki w świat uczuć.


Jeśli jesteś w przededniu podjęcia trudnej decyzji, warto abyś przyjrzał się swoim potencjalnym możliwościom. Ich dokładna analiza pomoże Tobie w sposób optymalny wykorzystać szanse i uniknąć zagrożeń przy podejmowaniu decyzji.
Tarot otwiera nam te drzwi, pokazuje możliwości naszego rozwoju, aby nasze decyzje stały się pełniejsze i bardziej świadome.
Zapraszam na indywidualne konsultacje, możliwe są również spotkania bezpośrednio u klienta na terenie miasta Poznania. Istnieje również możliwość konsultacji poprzez Internet.
Największą satysfakcję w mojej pracy daje mi fakt, że osoby, którym pomagam, potrafią bez lęku rozpocząć kolejny etap swojego życia.
Jeżeli nie masz pomysłu na oryginalny prezent ślubny dla znajomych lub ukochanej osoby, możesz u mnie zamówić indywidualny horoskop. Wykonuję na indywidualne zamówienie talizmany runiczne.

Biorę również udział w imprezach okolicznościowych na terenie miasta Poznania i okolic jako „dobra wróżka”:)

Kontakt tel : 888 500 080
e-mail: astrocenter.poznan@gmail.com

Rena

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s