Wrzesień zaćmieniem się zaczyna

Wrzesień zaczyna się z przytupem – obrączkowym zaćmieniem Słońca w 10 ° znaku Panny o godzinie 11:07. Według symboli sabiańskich to: ” Dwie głowy wyzierające z cienia„.*)

binary system

Wszystko ma swoją drugą stronę. Jeśli Ty masz jakieś poglądy, to zrozumiałe jest, że znajdzie się oponent, który będzie wierzył w zupełnie co innego niż Ty. Przyglądać się każdej monecie z dwu stron, potwierdzać dwa razy rezerwacje, spotkania, korzystać z pomocy specjalistów przy podpisywaniu ważnych umów – to hasła na ten czas.

Musimy się też spodziewać, ze każdy nasz ruch, widziany będzie z innej perspektywy. Jeśli coś zbroimy, niestety nie ujdzie to uwadze odpowiednich służb.

Jeśli zaś będziemy chcieli podjąć jakąś jednoznaczną, ważną decyzję niestety grozi nam sytuacja patowa, w procesie decyzyjnym usiądziemy okrakiem na płocie – iść czy zostać.

Ponieważ na zaćmieniu często umysł mamy zaćmiony, warto z decyzjami poczekać aż miną jego wpływy. Dodatkowo nie zapominajmy, że Merkury do 22 września wszedł w retrogradację (na żółto zaznaczony Merkury w retro).

wrzesień 2016

Nie taki diabeł straszny jak retrogradację Merkurego malują, jednak do zakładania biznesów, kampanii promocyjnych, premier – zwłaszcza stron internetowych i zakupu środków transportu, zdecydowanie odradzam. Merkury w retro uwielbia wprost literówki. Przypomnę, że portal Nasza Klasa również wystartował na wstecznym Merkurym. Świetny pomysł oparty na energii resentymentów czyli jak inżynier Mamoń ..lubimy tylko te piosenki (i osoby) które już znamy (typowe dla retro).

Szybki zysk, jednak na dłuższą metę nie każdy chciałby mieć tę markę w swoim portfolio.

1 września na Niebie zadzieje się więcej niepokojących konfiguracji. Wezmą w niej udział Saturn – konserwatysta, Uran – rewolucjonista i Neptun – iluzjonista. Na planie znaku Panny i energii szóstego domu – zdrowia i służby, możemy mieć do czynienia z rozsadzaniem struktury przy udziale mediów (Neptun). Nie pierwszy to i nie ostatni raz kiedy  ..fakty mylą się z aktami.

Rynki i giełdy obrazuje karta Wieża, odwrócony Cesarz i odwrócona 10 monet. Nie zdziwmy się, kiedy bankructwo ogłosi jakaś duża korporacja (państwem bądź bankiem zwana). Spokojnie więc we wrześniu można zawiesić szelki maklerskie na kołku. No, chyba że jesteś dużym (i złym) spekulantem to wtedy kupujesz, kiedy inni się wyprzedają. Ale wtedy nie czytasz mojego bloga, bo czytają go tylko mili i uczciwi ludzie 🙂

cesarz illuminati10 monet illuminati

Tarot Illuminati 

Zaległe badania lekarskie – to dobry pomysł. Zadbać również o swoją „spiżarnię”, żeby nikt Wam planów nie ukradł. Nie chwal się więc pomysłami zanim ich nie wcielisz w życie.

Szczególną ostrożność powinny zachować osoby z pierwszej dekady znaków jakości zmiennej – Panny, Strzelce, Ryby i Bliźnięta. Lęk może przeplatać się z agresją a chaos z przymusem działania. Absolutnie w tym czasie darować sobie podpisywanie umów i ważnych dokumentów.

Jednym słowem jeśli nie zechcesz słuchać Gwiazd, będziesz musiał słuchać chaosu.

*) Warto zwrócić uwagę na  dwugłowego orła z Herbu Rosji jako symbol tego stopnia zodiaku i śledzić co się będzie działo za naszą wschodnią granicą.

Herb (godło) Rosji(wersja dopuszczona ustawą)

Herb Rosji

Rena

zapraszam do analizy indywidualnego horoskopu pod kontem zaćmienia i nie tylko.

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Wrzesień zaćmieniem się zaczyna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s