Skutki Brexitu dla Polaków cz 2

W Wielkiej Brytanii trwa formowanie nowego, konserwatywnego rządu, postaci w rządzie min nowy szef dyplomacji  budzą coraz więcej kontrowersji.

Jak w nadchodzących miesiącach będzie wyglądała sytuacja Polaków na Wyspach? 
rozkład polacy w GB

Jaką lekcję przerabiają Polacy z poprzedniego. przed brexitowego cyklu? Królowa Buław odwrócona i Umiarkowanie.  Widać wyraźnie, że nikt się nie spodziewał „hiszpańskiej inkwizycji” działania bez rozwagi, bez planów na przyszłość, przelewanie z pustego w próżne.

Zadanie na nadchodzący rok to Sąd Ostateczny w pozycji odwróconej. Wydaje się, że głos Polaków nie będzie słyszany, co nie zaskakuje, bo Brytyjczycy w najbliższych miesiącach będą raczej zajęci procesem wychodzenia z Unii i dbaniem o własny elektorat.

Najbliższe miesiące wymagać będą od Polaków pracy nad zwiększaniem własnych kompetencji, doskonalenia umiejętności i nie emocjonowania się tematami, na które nie mamy wpływu.

Odwrócona Cesarzowa informuje o kłopotach we wzajemnym porozumieniu, konfliktach i napięciach w relacjach. Kiedy czasy są niepewne trudno o wewnętrzny spokój i harmonię.

Karta rada to Królowa Mieczy. Samodzielność i determinacja w działaniu będzie zdecydowanie promowana. Nie kierować się emocjami tylko zdrowym rozsądkiem. Umiejętność jasnego stawiania spraw będzie ..dodatkowy atutem. Królowa Mieczy bywa szczera aż do bólu, nie ma półśrodków jest wóz albo przewóz.

Generalnie w przeciągu nadchodzących kilkunastu miesięcy nie widać w kartach konieczności wyjazdu z Anglii. Sytuacja jest dynamiczna, a tendencje narodowościowe wyczuwalne są na całym świecie ..tak na prawdę tylko spokój może nas uratować.

Rena

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s