Projekt BiznesTarot

Zapraszamy Cię w podróż do krainy nowego poznania. Dostaniesz tutaj dodatkowe, jedyne w swoim rodzaju narzędzie do działania. Skutecznie to zwiększy Twoją konkurencyjność na rozpędzonym i nieprzewwytrwałośćidywalnym rynku.

Na stronie znajdziesz informacje na temat najważniejszych wydarzeń z kraju i świata szczególnie istotnych przy planowaniu działań biznesowych i inwestycjach.

W opisach posługujemy się wiedzą ekonomiczno-gospodarczą wspomaganą przez Karty Tarota, Astrologię czy Wyrocznie Iching dzięki którym z większą precyzją możemy określić prawdopodobieństwo zajścia konkretnych wydarzeń a także ich następstwa. 

Naszą misją jest pomoc w rozwiązywaniu codziennych dylematów biznesowych, a także wskazywania możliwości i okazji do pomnażania kapitału oraz budowania własnej firmy.

Renata  – Od lat zajmuje się doradztwem w zakresie prowadzenia biznesu na bazie znanych i dostępnych metod przewidywania przyszłości.

Paulina – doradca ds. inwestycji. Od ponad 12 lat związana z rynkiem finansowym. Pasjonatka alternatywnych rozwiązań inwestycyjnych.

Łączymy fakty z przewidywaniem przyszłości.

zespół BiznesTarot ® 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s