Wrześniowe Niebo

    Trwa miesiąc Drewnianej Małpy pełen zwrotów akcji i nieprzewidzianych sytuacji. Powoli rozchodzi się koniunkcja Wenus z Marsem w znaku Lwa i opozycja Neptuna do Słońca.

hopeTaki, dość niecodzienny układ, który z jednej strony aktywuje napięcie pomiędzy elementem męskim (Mars) a kobiecym (Wenus) z drugiej oczarowuje i zwodzi (Neptun). Wenus do niedzieli 6 września pozostaje w retrogradacji (pozorny ruch wsteczny) w takiej sytuacji relacje damsko-męskie mogą być li tylko upojeniem, iluzją ..pragnieniem nie do spełnienia.

Dziś Księżyc po 11-tej wejdzie do znaku ziemskiego Byka, dla którego poczucie bezpieczeństwa jest mierzone ilością posiadanych dóbr (hektarów emotik ). Z kolei Jowisz, u którego wszystkie działania musza być spektakularne tworzy napięciowe układy z rewolucyjnym Uranem. Zmiany wiszą w powietrzu i to takie, których odwrócić się już nie da.

Kłopot pojawia się wtedy, kiedy w naszym mniemaniu zmiany są niemożliwe do zrealizowania. Wszechświat (poziom nieświadomy) wprowadza je i tak, a wtedy jest to proces dużo bardziej bolesny. Bądźmy więc uważni, nie opierajmy się zmianie i puśćmy już to, co do nas nie należy.

Uważajmy też dziś na drodze, bo w dniu Metalowego Węża mogą pojawić się blokady czy utrudnienia.

hematyt

Rena 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s