Krótka wieczorna medytacja – Uwolnienie

Jutro o godzinie 13:58 Słońce wejdzie do znaku Skorpiona, a w nocy o 23:55 dołączy do niego Księżyc. Zbliża się mistyczny czas nowiu i jednocześnie zaćmienia w głęboko emocjonalnym znaku Skorpiona. W tym roku, koniunkcji Księżyca i Słońca towarzyszyć będzie planeta harmonii i miłości – Wenus. Wielu osobom w tym czasie może towarzyszyć niepokój związany ze sferą uczuć czy też lęk o sferę materialną.

Ten czas skłania jednak do tego, aby popracować nad wzięciem odpowiedzialności za siebie i uwolnić się od poczucia winy.

Czas oczyszczania starych złogów i pójścia dalej, bez zbędnego, emocjonalnego balastu. Nie da się ruszyć do przodu, jeśli nadal trzymamy się tych samych, starych nawyków czy relacji, które nas nie budują, a wywołują tylko niepokój.

Jeśli coraz częściej słyszysz, że to „tylko Twoja wina” lub pielęgnujesz w sobie poczucie krzywdy, kiedy nie jesteś w stanie wybaczyć komuś krzywd ..obojętnie czegokolwiek to dotyczy ….zatrzymaj się na chwilę i uwolnij się od bycia ofiarą.

skanowanie0024

Wyłącz wszystkie media, telewizor, telefon, upewnij się, że nic Tobie nie przeszkadza.

Usiądź  w ciszy, wyobraź sobie że koło Ciebie znajduje się Szary Cień, który grzecznie pyta, czy może koło Ciebie usiąść i słuchać. W ciszy, która panuje wokoło.

Wsłuchaj się w Siebie. Jeśli prawdziwie poszukujesz wolności, Szary Cień może Tobie ją przynieść. Tylko wtedy, kiedy pozwolisz aby Szary Cień Tobie towarzyszył w smutku i lęku, możesz opuścić „cmentarz” przeszłości ze zmienionym sercem, gotowym do wybaczenia sobie i innym. 

serdeczności Rena

22 października 2014

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s