Horoskop studencki na rok akademicki 2012/2013

Październik już, tak więc ..gaudeamus ..czas zacząć drodzy studenci 😉 Nadchodzący rok akademicki zapowiada się bardzo ciekawie.

Arcykapłanka z talii Instant Ideas

Inauguracja zbiegnie się z ingresem Saturna do znaku Skorpiona. Jest to o tyle interesujące, że taka sytuacja ma miejsce raz na, prawie 30 lat. Saturn pilnuje porządku, surowo i sprawiedliwie ocenia, nie jest ani ckliwy ani sentymentalny. Jego wyroki są bezkompromisowe i „okrutnie” sprawiedliwe.

Saturn goszcząc przez najbliższe lata w Skorpionie sprawi, ze będziemy baczniejszą uwagę zwracać na wszystko co „męskie”, skłonni będziemy do konfrontacji ale i zdrowej rywalizacji. Przypomnę tylko, że podczas ostatniego pobytu Saturna w Skorpionie powstał film „Seksmisja”. Czeka nas więc rewolucja z testosteronem w tle.

Trochę jest już za późno na wybór kierunku studiów, jednak decyzja o wyborze uczelni o profilu technicznym czy wojskowym może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Czasy mamy niepewne, a uczelnie dawno już przestały pełnić rolę kuźni talentów. Dyplom jednak się przydaje, choćby po to, żeby pochwalić się w przyszłości, na portalu społecznościowym, zdjęciem w ..czapeczce z frędzelkiem 😉

 Spójrzmy więc w gwiazdy, jak będzie wyglądał nadchodzący rok akademicki dla poszczególnych znaków zodiaku.

Koło Fortuny z talii Pen Tarot

Baran: Rok gwałtownych zmian i niespodziewanych decyzji. Wielu z Was zapragnie radykalnie zmienić kierunek nauki, co w efekcie może okazać się doskonałym pomysłem. Jeśli czujesz nadmiar energii to wyładuj się w sporcie a nie na kolegach z akademika.

Byk: Nie odkładajcie nauki na ostatnią chwilę bo spiętrzy się zbyt wiele terminów. Podrabianie podpisów w indeksie też

Król Monet z talii Housewivse Tarot

nie będzie do końca dobrym pomysłem. Dużo Was pracy czeka, ale efekty mogą być zdumiewające. Oszczędnie z węglowodanami, szczególnie tymi w płynie.

Bliźnięta: To może być Wasz czas. Dobroczynny Jowisz w Waszym znaku doda Wam zdolności bycia w kilku miejscach naraz i czytania kilku książek jednocześnie. Sukces murowany szczególnie w branżach informatycznych, medialnych czy dziennikarstwie. W temacie spraw sercowych wielozadaniowość może być jednak źródłem kłopotów. Bądźcie czujni i nie umawiajcie się z kilkoma osobami na raz.

Rak: Pluton i Uran zrobi z Was wojownika o prawa mniejszości a może nawet i większości. Uwaga bo możecie przez przypadek zostać wybrani na starostę czy przewodniczącego jakiejś grupy formalnej. Kto wie, może nawet założycie własną partię? Bądźcie łaskawi dla współlokatorów, możecie być mało elastyczni …

Lew: Czas obowiązków, które z pozoru mogą się wydawać poniżej Waszych możliwości. Zdobycie tytułu przed nazwiskiem wymaga czasem zmierzenia się z wiedzą elementarną. Jeśli odczuwać będziecie presje ze strony wykładowców nauczcie się pokornie podsuwać indeks zamiast wdawać się w dyskusję o wyższości Świat Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia.

Wisielec z talii Alcohol Tarot

Panna: Stoicie zwykle twardo na ziemi, ten rok może być inny. Niektórzy z was mogą poczuć powołanie i zainteresować się kierunkami teologicznymi. Niektórzy z kolei, mogą zrobić sobie przerwę i wyjechać w poszukiwaniu sensu na wschód. Zamiast palić za sobą mosty może prościej włączyć sobie jakiś kanał podróżniczy albo przeczytać książkę o rozwoju duchowym. Ostrożnie z używkami …

Waga: Ostatnimi czasy Niebo nie było dla was zbyt łaskawe, ten rok za to pozwoli wam nieco odsapnąć. Nauczcie się drogie Wagi tego, że sukces to z jednej strony wiedza ale i wiara w siebie. Pewność co do własnych przekonań może stać się kluczem do sukcesu. Pamiętaj droga Wagi że Twoja prawda jest ..”twojsza”

Skorpion: Teraz musicie się ostro brać do roboty, bo nie zdane egzaminy czy zaliczenia mogą Was drogo kosztować. Możecie odczuwać presję z wielu stron, nie poddawajcie się jednak frustracji bo porażki są najlepszym sposobem do nauczenia się czegoś nowego. Uwaga na przygodne miłostki, konsekwencje mogą być dużo poważniejsze niż się spodziewacie ..

Głupiec z talii Phyzick Tarot

Strzelec: Błyskotliwy i otwarty umysł oraz ogromna ambicja. To hasła przewodnie tego roku dla Was. Wymiana studencka czy jakieś innowacyjne projekty to coś dla Was. Waszym atutem będzie wizjonerstwo i nowatorskie spojrzenie, tak więc nie koncentrujcie się na krótkofalowych planach ale starajcie się wybiegać daleko w przyszłość.

Koziorożec: Waszym celem jest sukces a sposobem na jego osiąganie  – konsekwencja. Pluton w Waszym znaku nie pozostawia złudzeń, albo sukces albo nic. Egzaminy nie będą wam straszne bo jak nikt inny będziecie potrafili ocenić co jest ważne a co nie. Wasze metodyczne podejście i odpowiedzialność przydadzą się szczególnie na kierunkach ekonomicznych.

Czwórka Monet z talii Silikon Valley

Wodnik: Tego roku Wasza potrzeba ciągłej stymulacji intelektualnej może być wystawiona na próbę. Przyjdzie się Wam zmierzyć z tematami, które mogą się Wam wydawać nieco nudne, sztampowe. Nie zapominaj jednak, że informacja to jeszcze nie wiedza. Nie zagłębiaj się w gąszczu szczegółów bo umknie Tobie z oczu cel. Stosuj dietę z większą zawartością magnezu.

Ryby: Wrażliwość i intuicja to Wasze znaki szczególne. Neptun w Waszym znaku sprawia, że możecie się czuć trochę jak pijane dziecko we mgle. Jednak Saturn skutecznie Was uziemi. Połączenie intuicji i konsekwencji może dać niezwykłe efekty. Wszelkie twórcze projekty mogą zostać docenione przez szerokie gremium. Nie zapominaj, że każdy może być „artystą” nawet księgowy …

z życzeniami samych sukcesów i mądrych nauczycieli …

Papież z talii Steampunk Tarot

Rena

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s