Talizmany

 

Często pytacie mi się jak to właściwie jest z tymi talizmanami. Nosić czy nie nosić? A co się stanie, jeśli z jakiejś przyczyny talizman zgubię bądź mi się zniszczy?

Tak naprawdę, naszym szczęśliwym talizmanem może być wszystko, począwszy od pluszowego misia, zabieranego ze sobą na ważne egzaminy, aż po np. ptasie pióro znalezione podczas górskiej wyprawy.

Każdy przedmiot, który jednoznacznie oddziałuje na nasza podświadomość jest po prostu ważny. Nie dlatego, że wydziela jakieś „magiczne” fluidy mocy, ale dlatego, że jest w jakiś niewidzialny, cudowny sposób zsynchronizowany właśnie z Nami. Pojawił się na naszej drodze i czemuś ma służyć.

Jeśli więc zdarzy się, ze go zgubimy bądź zniszczymy jest to jednoznaczna wskazówka, że spełnił już swoje zadanie, że już nie jest nam potrzebny.

Istnieją również talizmany, które są robione ze specjalną intencją. Jak brzmi stare porzekadło „uważaj o czym marzysz, bo może się spełnić” tak z afirmowaniem pewnych intencji należy być bardzo uważnym.

Cóż z tego, że talizman może być najmocniejszy jeśli intencja jest błędnie sformułowana. Jeśli chcemy np. pozbyć się jakiegoś nałogu, bądź szukamy miłości, musimy spojrzeć głębiej. Jaka jest przyczyna zaistniałej sytuacji. Być może nasz problem znajduje się gdzieś w głęboko skrywanych urazach, w negatywnych myślach, które tworzymy sami na swój temat, a być może jest to element naszej rodowej spuścizny.

Dla uniknięcia błędu w procesie tworzenia talizmanu należy rozpocząć od wejścia w kontakt z własnym JA. Kiedy dostroimy się do otaczającej nas rzeczywistości, będziemy pewni, że nasz kierunek jest odpowiedni. Nasze działania nie będą się wiązać z frustrującą niepewnością „ a może jednak powinnam zrobić krok w inną stronę? A jeśli wybrałabym kogoś innego?” Kiedy wejdziesz w kontakt z własnym wnętrzem tego typu pytania przestaną istnieć.

Bez odpowiedzi na pytanie „kim jestem” nie będziemy nigdy wiedzieć dokąd zmierzamy.

Talizman ma  być inspiracją, ma nas pobudzić do zmian, jego symbolika ma oddziaływać na nasze najgłębsze obszary.

Osobiście, podczas tworzenia talizmanów wykorzystuję interakcję pomiędzy momentem złożenia intencji a kierunkiem zmian, aby uzyskać najbardziej optymalny efekt.

Człowiek jest już tak skonstruowany, że nie lubi zmian. Świadomie wiemy, że zmiany są konieczne jednak rzadko kiedy sami je inicjujemy. Najczęściej proces zmian inicjowany jest z zewnątrz. Kiedy nie potrafimy wejść w kontakt z naszym kierunkiem życiowym, zmiany potrafią być niezwykle bolesne.

Aby odnaleźć kierunek wykorzystuję mądrość kalendarza Majów. Jego głęboka, archetypowa symbolika sprawia, że stajemy oko w oko z procesem transformacji zachodzącym wokół nas. Jednak transformacja odbywa się w sposób harmonijny, bez lęku, zgodnie z naszym potencjałem.

Świadomość kierunku działa uzdrawiająco. Czujemy, że każda droga jest dobra bo jest Nasza.

Kiedy już osiągamy stan, w którym czujemy wewnętrzną integracje możemy ruszyć dalej. Wszak nie biega się maratonu ze złamaną nogą. Musisz najpierw stanąć twardo na ziemi.

Kolejnym etapem jest wyznaczenie sobie obszaru do rozwoju. Czy będzie to temat związany z karierą, związkami czy też z pokonaniem własnych słabości, inicjację mamy już za sobą. Kolejnym etapem więc, jest tworzenie talizmanu, z konkretną już intencją.

 Dla Sarah Jessica Parker będzie to…

 

Kin 201 kalendarza Majów – IMIX Czerwony Rytmiczny Smok

IMIX - Kin 201 Czerwony Rytmiczny Smok

 Energia urodzeniowego Kinu pomoże w wewnętrznej integracji, sprawi, że właściciel poczuje wsparcie w procesie zmian. Wydobędzie wszystkie, głęboko ukryte, a niewykorzystane siły.

Jeśli natomiast pragniemy zwiększyć swój potencjał w sferze materialnej, polepszyć swoje finanse, możemy zastosować dodatkowo np KIN 257

Kin 257

Jeśli natomiast pragniemy pozbyć się nałogów, bądź mamy kłopoty z oderwaniem się od przeszłości możemy również zastosować energię Planetarnego Wichru

Kin 179 Niebieski Planetarny Wicher

Talizman zaczyna działać już w momencie złożenia zamówienia do Wszechświata. Jeśli czujesz że dany talizman jest dla Ciebie, on się pojawi na Twojej drodze i będzie Tobie służył jak najlepiej….

 z pozdrowieniami

Rena

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s