Lipcowy horoskop

 

 Lipiec rozpoczął się dniem w energii Czerwonego Rezonansowego Księżyca. Według kalendarza Majów jest to najlepszy czas aby uporządkować własną przyszłość.

Czerwony Księżyc – MULUC otwiera nas na zmiany, choćby były one niezwykle bolesne. Energia planety Merkury umożliwia komunikację pomiędzy tym czego pragniemy na poziomie świadomym, a tym co ukryte jest głęboko w naszej podświadomości.

Hasłem tego miesiąca jest wiedza o tym, że nie wszystko czego pragniemy jest tym co nam jest potrzebne.

 Zważywszy na to, że 1 lipca miało miejsce zaćmienie Słońca, możemy być pewni że nie będzie to nudny miesiąc. Silne obsadzenie znaków żywiołu wody koncentruje uwagę na sprawach związanych z uczuciami i emocjami.

Energia lipca jest pod władaniem numerologicznej „11”, a przy napięciowych powiązaniach zaćmienia pomiędzy skostniałym i konserwatywnym Saturnem, a nowoczesnym i niezależnym Uranem, możemy być świadkami dość bezkompromisowej walki starego z nowym.

Tarot shadowscapes

Baran – dla osób spod tego znaku wylosowałam  kartę Tarota – Królowa Monet. Energia tej karty wskaże kierunek działania w nadchodzącym miesiącu. Będzie to niewątpliwie temat związany z energią żywiołu ziemi czyli ogólnie mówiąc bezpieczeństwo finansowe. Warto drogie Barany wypoczynek odłożyć na późniejsze miesiące. W lipcu zająć się będzie trzeba podreperowaniem budżetu domowego, podłapaniem kilku dodatkowych zleceń, bądź nadgodzin. Niektórzy z Was zaczną myśleć o budowie domu bądź zakupie własnego mieszkania. Pomimo trudnej koniunktury dobrze jest nie pozostawiać tej decyzji na miesiąc sierpień.

Samotne Barany, szczególnie te z początku znaku powinny skoncentrować się na podreperowaniu zdrowia i znalezieniu dla siebie metod relaksacji. Czas na znalezienie drugiej połówki można z powodzeniem odłożyć na koniec lata.

Tarot Langustl

Byk – VIII buław. Byki są w doskonałej formie za sprawą dobroczynnego Jowisza, który jeszcze długo pobędzie w Waszym znaku. Możecie teraz spełniać wszystkie swoje pragnienia i zaspokajać najbardziej nawet wybujałe ambicje. Problemem może być nadmierny apetyt (na życie) stąd warto pomyśleć o zdrowiej diecie. Już z początkiem lipca Wasza patronka Wenus będzie przyjaźnie spoglądać na Was ze znaku Raka i ustawi się w trygonie do romantycznego Neptuna. Niejeden z Byków, choć uważa się za osobę stojącą twardo na ziemi, może ulec oczarowaniu i nieopanowanej namiętności. Nuda na pewno Wam nie grozi. Uwaga na zbyt szybką jazdę samochodem. Oby obfitość Jowisza nie przekładała się na punkty karne również.

Tarot Instant ideas

 Bliźnięta – II kielichów. Bliźnięta powitają lipiec w bardzo kochliwym nastroju. Najlepsza więc pora na to aby zafundować sobie wakacje w gronie rodziny i przyjaciół. Przez cały miesiąc energetyczny Mars będzie przebywał w Waszym znaku. Doda Wam to pewności siebie, potrzeby ruchu na świeżym powietrzu i rozpali Wasze rządze. Dla samotnych Bliźniąt lipiec może być miesiącem kiedy na horyzoncie pojawi się druga połówka. Saturn, przebywający w przyjaznym Wam znaku Wagi pomoże Wam skoncentrować się na sprawach bardzo ważnych, dotyczących przyszłości. To co teraz zaplanujecie ma szanse zmaterializować się z niezwykłą siłą. Nie obawiaj się wiec inwestować z miłość, związki czy własny biznes. Konsekwencja niech stanie się motywem przewodnim lipca.

Tarot Mansion of the Moon

 Rak – VIII monet. Dla wielu Raków to ulubiony miesiąc, kiedy wraz z urodzinami dostają zastrzyk nowej, ożywczej energii solarnej. Czas sprzyja z jednej strony planowaniu, z drugiej strony to okres podsumowań. 8 monet będzie niejednego mobilizować do inwestowania w siebie, w swój rozwój zawodowy i intelektualny. Nawet, jeśli cel wydawać się Wam będzie odległy i mglisty, a praca poniżej własnych możliwości nie rezygnuj z zamierzeń. Sukces przyjdzie w najmniej spodziewanym memencie. Wenus – planeta miłości w Waszym znaku sprawi, że wokół siebie będziecie roztaczać niezwykły urok, a płeć przeciwna nie będzie w stanie się Wam oprzeć.

Warto zaplanować sobie czas na zabiegi upiększające, zarówno na ciele jak i na duszy.

Tarot Novelty & fantasy

Lew – Król Monet. U Lwów szykują się zmiany, które obrócą Wasze życie o 180 stopni. Nie liczcie na to, że przesiedzicie niezauważenie gdzieś na leśnej polanie, sącząc niespiesznie drinka z palemką albo zatapiając się w lekturze skandynawskich kryminałów. Lipiec to dla Was czas konfrontacji, załatwiania spraw urzędowo prawnych i aktywnego dbania o własne interesy. Nic nie umknie Waszemu wzrokowi. Pomimo wakacyjnej aury, możecie być zmuszeni do uregulowania zaległości i poddaniu się kontroli. W zadziwiający jednak sposób wszelkie utrudnienia sprawią, że poczujecie wiatr w żaglach. Podświadomie będziecie czerpać radość z tego, że inwestujecie w czyste konto. Wszelkie ograniczenia będą dla Was mobilizujące aby wejść po urodzinach w nowe energie.

Panna– X kielichów. Panny w lipcu powinny zdać sobie sprawę, że praca nie zająć, nie ucieknie. Z

Tarot Druid craft

Byka sprzyja Wam Jowisz, nie ma więc mowy o straconych okazjach. Czas na kontakty z rodziną i przyjaciółmi. Odpoczynek należy się nawet największym pracusiom. Te Panny, które jednak urlop zaplanowały w innym terminie, planety  szykują zastrzyk energii. Czas sprzyja nowym pomysłom, stawianiu wszystkiego na jedną kartę. Zaryzykuj, zrób coś czego nigdy dotąd nie robiłaś. Odważ się, a sukces masz w kieszeni. Im bardziej szalony plan, tym lepiej smakować będzie zwycięstwo.

 

Tarot William Blake

Waga – V mieczy. W Wadzie od dłuższego czasu przebywa surowy Saturn, jednocześnie w przeciwnym Wam znaku Barana przebywa buntowniczy Uran. Zmiany w Waszym życiu zdają się być gwałtowne i nieodwracalne. W lipcu, ze znaku Bliźniąt działa na Was energetyczny Mars. Obudzicie się teraz jak krokus na wiosnę. Czas skończyć z marazmem i odrętwieniem i zacząć działać. Może jeszcze nie wszystkie pomysły uda Wam się zrealizować i może być wokół Was odrobinę chaosu, będzie to jednak niezwykle twórcze i budujące. Odpoczynek warto zaplanować na kursach bądź warsztatach rozwojowych. Dzięki temu Wasz umysł wyciszy się i przyszłość zacznie się klarować. Uspokoi się w stałych związkach a nowe relacje mogą okazać się niezwykle namiętne.

Skorpion– VII monet. Czas na ładowanie akumulatorów. Inwestujcie w siebie, spotykajcie się z ludźmi i nie strońcie od

Tarot Magicians

towarzystwa płci przeciwnej. Słońce i Wenus z Raka doda Wam wdzięku i wewnętrznej harmonii. Z łatwością będziecie potrafili przeforsować swoje plany i propozycje bez używania swojego jadowitego ogonka. Wielu z Was spotka na swojej drodze miłość swojego życia, a u niektórych może pojawić się potomstwo. Wasz patron – Pluton, znajduje się w korzystnym układzie z dobroczynnym Jowiszem co sprawia, że inwestycje, które poczynicie będę przynosić zyski w przyszłości. Wakacje koniecznie zaplanujcie tam, gdzie woda czysta i trawa zielona ….

Old Time Tarot

Strzelec – Król Buław. Tego lata Strzelce – najwięksi optymiści zodiaku powinny skupić się na sobie i swoich pragnieniach. Czas wprowadzić nową jakość do swojego życia. Zamknij przeszłość za sobą, zmień coś i zacznij oddychać pełną piersią. Pomoże Wam w tym energia wojowniczego Marsa, który z przeciwnego znaku podsyca Wasze pragnienia. Miej jednak baczenie abyś w procesie zmian, nie skrzywdził osób Tobie bliskich. Nie działaj w myśl zasadny „ po nas choćby potop” ale bądź odkrywcą i budowniczym. Strzelce z powodzeniem mogą wykorzystać okres urlopu na drobne remonty w domu bądź na rozwijaniu własnych pasji.

Koziorożec– Kochankowie. W Waszym znaku przebywa transformujący Pluton, a z

Old Time Tarot

przyjaznego znaku Byka oddziałuje na Was optymistyczny Jowisz. Macie szanse na osiągnięcie ogromnych sukcesów zawodowych – czyli to co Koziorożce lubią najbardziej, czas, kiedy widać efekty własnej pracy – bezcenny. Lipiec będzie miesiącem, kiedy niejeden z Was pomyśli o zaangażowaniu się w poważny związek. Część z Was włoży na palec pierścionek zaręczynowy, a część podejmie ryzyko wejścia w nowe relacje biznesowe. Wasza planeta – Saturn niestety sprawia, że obowiązki mogą się spiętrzać. Odpoczynek powinien być bezwzględnie wpisany w Wasz kalendarz.

Aquarian Tarot

Wodnik – VI Buław. Cała naprzód drogie Wodniki. Energia Wam sprzyja i jedynym kłopotem może być klęska urodzaju. Jeśli szukasz pracy, przygotuj się na kilka ofert na raz. Z kolei osoby samotne mogą na swojej drodze spotkać kilku potencjalnych partnerów i wybrańców serca. Dla Wodników jednak największym problemem może stać się poczucie braku swobody. Kiedy los Wam sprzyja nie zastanawiajcie się nad tym, że tracicie wolność. Możecie w lipcu podładować akumulatory, jednak nie będą to długie wakacje, a raczej weekendowe wypady w nieznane. Warto również pomyśleć o podwyższeniu kwalifikacji, zaliczyć kurs na prawo jazdy. Macie ogromne szanse na sukces.

 Ryby– V monet. Ryby pomimo sprzyjającego Wam Słońca i Wenus, są pod wpływem cofającego się Neptuna. Wasz

Witchy Tarot

planetarny opiekun może niejednemu zawrócić w głowie. Będąc pod jego wpływem możecie się liczyć z trudnościami w podejmowaniu decyzji. Dlatego też najważniejsze sprawy warto pozostawić własnemu biegowi. Wasz głęboka intuicja pozwoli oddać się marzeniom bez potrzeby kontrolowania czegokolwiek. Nie planujcie w nadchodzącym czasie większych zakupów czy pożyczek. Wydatki mogą Was przerosnąć. Lipiec jest doskonałym czasem dla osób zajmujących się sztuką i twórczością artystyczną. Nie będziecie cierpieć na brak twórczej weny, wręcz przeciwnie, tego lata może powstać wiele niezapomnianych dzieł, które wyjdą spod Waszego pióra.

z pozdrowieniami

Rena

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Lipcowy horoskop

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s