Horoskop wiosenny

No to mamy ..od 00:20 21 marca 2011 Słońce znalazło się w znaku Barana ..wiosnę czas zacząć !

Horoskop wiosny nie wygląda spokojnie, ale czegóż oczekiwać po rewolucyjnym Uranie, który na dobre już posadowił się w znaku wojowniczego Barana.

Na przemian docierają do nas informacje na temat wojny a raczej rewolucji (jaśminowej o ile się nie mylę;) albo trzęsienie ziemi w kraju Samurajów.

„Wolność, równość i braterstwo” jak bardzo hasła rewolucji francuskiej 1793 roku oddają dzisiejsze emocje. Za datę odkrycia Urana uznaje się dzień 13 marca 1781 roku. Nie dziwi więc fakt, że stał się on patronem rewolucjonistów i wieszczy nadejście nowych czasów.

Jednocześnie nie powinno dziwić, że Francja właśnie jest uznawana nieformalnie jako przewodzący kraj w walce z libijskim dyktatorem.

W horoskopie wiosny wschodził znaj Strzelca, Jowisz władca ascendentu znajdował się w 4 domu a więc skupiać się będziemy szczególnie na tematach związanych z domem, ojczyzną i wszystkim co związane jest z naszym pochodzeniem.  W opozycji do Jowisza znalazł się Księżyc i surowy Saturn.  Przy takim układzie trudno będzie o osiągnięcie kompromisu.

Znaki ogniste Strzelec, Lew a szczególnie Baran mogą spodziewać się dużego przypływu sil witalnych, energia będzie je rozpierać, uwaga na zbyt dużą ufność we własne możliwości. Łatwo o przeinwestowanie sił i środków.

Znaki ziemskie Byk, Panna i Koziorożec
mogą spokojnie poświęcić swój czas na budowanie własnego imperium. Nikt nie powinien wam w tym przeszkadzać. Z całą mocą i konsekwentnie do przodu.

Znaki Powietrzne Bliźnięta, Wagi i Wodniki będą tej wiosny tylko o jednym – kocha nie kocha? Niektóre z nich zajęte będą planowaniem wspólnej przyszłości a niektóre wręcz przeciwnie. Zapragną zacząć nowe życie w zupełnie innym miejscu i z zupełnie kimś innym.

Znaki wodne natomiast – Raki, Skorpiony i Ryby odnajdą w sobie niespotykane pokłady energii. A od czasu wejścia Neptuna do znaku natchnionych i wrażliwych Ryb (4 kwietnia g 15:50) możemy się spodziewać prawdziwej inwazji natchnień i oświeceń.

Przesilenie wiosenne zawsze jest początkiem nowego cyklu. Nie brońmy się przed zmianami bo Wszechświat sam za nas zdecyduje. Obyśmy nie zostali pominięci w losowaniu najlepszych nagród 😉

 

 

z pozdrowieniami

Rena

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s