Marcowe energie – wyrocznia MO

Zapytałam wyroczni MO jaki będzie nadchodzący miesiąc…

Wypadły sylaby RA AH

Świetlista lampa

„Kiedy ukazuje się świetlista lampa umysł jest jasny i

wzniosły niczym lampa rozpraszająca ciemności”

Energie „siódemkowe” 03.2011 (3+2+1+1), które będą dominować w tym miesiącu, sprzyjają rozwojowi duchowemu, zdobywaniu nowych doświadczeń i wszystkiemu co ma związek z samorozwojem i edukacją.

Wróżbę nazywa się „tym, który sam niesie sobie pomoc”. Oddaje to w pełni przesłanie tego miesiąca. Symboliczną Świetlistą lampę możemy przyrównać do czegoś w rodzaju olśnienia, oświecenia. Posiadanej wiedzy nikt nam nie zabierze, niestety również nikt za nas jej nie posiądzie. Wszystkie zdobyte doświadczenia, czy są to dramatyczne wydarzenia, czy romantyczne uniesienia czegoś nas w życiu uczą.

Przystańmy więc na chwilę, skupmy się na obserwacji i przekonajmy się co tak na prawdę jest dla nas ważne.

To doskonały czas (szczególnie od pełni w znaku Ryb – 4 marca 21:45) na zadbanie o kondycje fizyczną i duchową. Warto zapisać się na jogę, kurs rozwoju duchowego czy pomyśleć o gruntownym oczyszczeniu organizmu. Na dietę oczyszczającą warto znaleźć czas po pełni 19 marca. Szczególnie, że Wyrocznia MO zwraca uwagę na konieczność zadbania o własne zdrowie. Mogą się na przedwiośniu pojawić tendencje do przeziębień i osłabienia. Pozwólmy więc aby nasz organizm uwolnił się od toksycznych wpływów świata zewnętrznego.  Nie przeceniajmy własnych możliwości. Odpoczywać też trzeba się nauczyć 😉 czemu marzec będzie zdecydowanie sprzyjać ..

Rena

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s