Miłosna wróżba podczas pełni cz.2

Dla osób spod znaków żywiołu powietrza – Bliźniąt, Wag i Wodników wypadły karty nr 20 – 25 – 18 z talii Eros Oracle.

Karty te w niezwykle delikatny, intymny sposób pomagają zgłębić temat dotyczący wzajemnych relacji, uczuć i emocji z tym związanych.

Talia składa się z 32 kart podzielonych na 4 kategorie wyróżnione odmiennymi kolorami:

Preludium/ wstęp do romansu czy związku,

(Erotyczne) działanie,

(Erotyczne) emocje,

Epilog/ zakończenie, potencjalny wynik.

Dla osób spod znaków żywiołu powietrza wypadły karty z kategorii „(erotyczne) emocje”. Widać więc, że wróżba w tym przypadku mówi o istniejących już związkach. Karta nr 20 to zaangażowanie, oddanie się partnerowi,  niejednokrotnie chodzi tu o uwikłanie się w trudny związek. Jednak dokąd może poprowadzić ta relacja pokazuje karta na miejscu drugim – 25.

To karta poczucia winy, jeśli więc czujesz, że w obecnym związku nie dzieje się dobrze, masz np ochotę na mały skok w bok, karta ta jednoznacznie radzi aby pozostało to w sferze tylko i wyłącznie wyobrażeń. Czasem lepiej aby sekret pozostał na zawsze sekretem – o tym mówi karta z numerem 18.

A jak będzie wyglądać życie uczuciowe największych „wrażliwców” w zodiaku – Raków, Skorpionów i Ryb?  Dla nich wypadły karty z numerami 13 – 7 – 21.

 

 

 

 

 

 

Karta nr 13 – należąca do kategorii (erotyczne) działanie – mówi o czułości, wzajemnym uścisku ale i o lęku przed całkowitym oddaniem się partnerowi. Co robić ? na to pytanie odpowie karta z numerem 7 – podziwiaj, flirtuj, szukaj harmonii w związku, niczego nie przyspieszaj. Ostrzeżeniem tutaj, przed wyciąganiem zbyt pochopnych wniosków,  może być karta na pozycji trzeciej z numerem 21 – zazdrość, tak charakterystyczna dla osób emocjonalnych.

Znaki żywiołu ziemi – Byki, Panny i Koziorożce w nadchodzącym czasie będą pod wpływem kart z numerami 31 – 23 – 10.

 

 

 

 

 

 

Na pierwszej karcie widoczne są kraty, które oznaczają blokady i utrudnienia. Jeśli więc czujesz że w Twoim związku nie dzieje się dobrze, że jesteś jak w klatce, karta na pozycji drugiej radzi abyś oddał się słodkiemu nicnierobieniu. To karta znudzenia ale i nie angażowania zbytnio emocji do działania. Pozostaw sprawy swojemu biegowi. Być może, tak jak sugeruje karta z numerem trzecim, uczucia dzięki temu nabiorą innego smaku i to co wydawało się  Tobie, do tej pory, mdłe niebawem zacznie smakować jak najsłodszy owoc 😉

Rena

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Miłosna wróżba podczas pełni cz.2

    1. 😉 Jestem szczęśliwą posiadaczką tej talii od niedawna, patrząc z perspektywy Twoich doświadczeń, rzeczywiście oddaje sedno.
      Pozdrawiam i trzymam kciuki ..za dobry (jakikolwiek by on nie był) ciąg dalszy …
      Rena

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s