Miłosna wróżba podczas pełni Księżyca

W sobotę nad ranem o 3:35 będzie pełnia Księżyca w ognistym znaku Barana.

Dojdzie do niej w ostatnim stopniu znaku. Tym samym Słońce będzie znajdować się pod koniec znaku Wagi i niebawem, również w sobotę o 14:35 wejdzie do znaku Skorpiona.

Zobaczmy jak więc będą wyglądały nasze sprawy uczuciowe do czasu następnej pełni, czyli do 21 listopada o godzinie 18:27.

Kiedy Księżyca ubywa, najlepiej ten czas wykorzystać na pielęgnowanie stałych związków lub znajomości, które już wcześniej zawarliśmy. Nie jest to dobry okres (tym bardziej, że Wenus planeta miłości znajduje się do 18 listopada w ruchu wstecznym) na angażowanie się w nowe relacje.

Dla znaków ognistych Barana, Lwa oraz Strzelca wylosowałam karty nr 12 – 22 – 29 z talii Eros Oracle, która w doskonały sposób oddaje emocje związane z uczuciami i naszym życiem intymnym.

 

 

 

 

 

Tak, jak pokazują karty, osoby spod znaków żywiołu ognia muszą być szczególnie czujne na to co im się szepce do ucha 😉 czyli ponętny flirt przez internet czy sms, powinien pozostać jedynie flirtem, zbytnie angażowanie się może być powodem rozczarowań i żalów. Karta z numerem 22 radzi, aby zachować daleko idącą obojętność do wszelkiej maści podrywaczy. W przeciwnym wypadku grozić może kubeł zimnej wody, jaki widać na karcie z numerem 29.

Niebawem wróżba…dla znaków żywiołu powietrza, wody i ziemi 😉

Rena

 

 

 

 

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Miłosna wróżba podczas pełni Księżyca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s