Tarot i uczucia …


Love Tarot

Na podstawie rozkładu Lustro Prawdy rozklad-tarota-lustro-prawdy, przyjrzyjmy się jak pewna młoda osoba, nazwijmy Ją Zosia, radzi sobie w sprawach uczuciowych. 

Jaką maskę Zosia pokazuje światu ? 8 kielichów, karta niezwykle „naładowana” emocjami. W pobliżu karty Mocy na pozycji 2, możemy wnioskować, że Zosia, jak każda prawdziwa kobieta używa seksapilu, aby pokazać, że tak na prawdę w środku wszystko aż kipi od emocji.

Zosia na pewno nie jest osobą zimną i wyrachowaną, Paź buław na pozycji nr 4 wskazuje na działania właśnie pod wpływem impulsu, ale z pełnym entuzjazmem i gotowością na nowe wyzwania. Widać, że Zosia lubi „testować” wytrzymałość drugiej strony. Widać, że ewentualny partner dla Zosi będzie musiał dorównać jej kroku.

Na pozycji 5 – kim chce być pojawia się As monet. Jedna z najlepszych o ile nie najlepsza karta z małych Arkanów. Tutaj karta ta pojawia się w pozycji odwróconej.

Zosia nie do końca gotowa jest na czerpanie z życia pełnymi garściami.  Obawia się osiągnąć sukces, a dopóty tego nie zmieni, będzie próbować poszerzać swoje horyzonty, dążyć do doskonałości w każdej dziedzinie. Do czasu , kiedy zobaczy, że sukces jest na wyciągnięcie ręki.Co potwierdza karta sukcesu na pozycji 7 – 6 buław.

Co Zosi przeszkadza w osiągnięciu sukcesu? Pojawia się karta Króla Mieczy. To energia „ważnego” mężczyzny w życiu Zosi. Może to być obraz, który nosi w sobie, nie pozwalający ruszyć do przodu. Postać na swój sposób niezwykła, jednak blokująca otwarcie się na nowy związek.

W jaki sposób Zosia powinna działać, aby stać się tyk, kim pragnie być. Na to pytanie odpowiada karta na pozycji 8 – Królowa buław. Ta karta doradza, aby działać aktywnie, tak jak  kobieta sukcesu. Królowa buław nie jest zdecydowanie bohaterką drugiego planu.  Królowa buła jest zmysłowa i sama przejmuje inicjatywę. Zosia jest osobą, która ma wielkie serce do zwierząt, szczególnie kotów. Na karcie widać czarną panterę, która jest obłaskawiona przez Królową buław. Ta karta na tej pozycji może wskazywać, że Zofia w przyszłości powinna zajmować się tym, co obecnie stanowi jej hobby.

Aktualne „ja” Zosi to 8 monet. Karta czeladnika. Zosia pomimo swojego wszechstronnego wykształcenia, przystojnej fizjonomii;) i głębokiej emocjonalności nadal czuje się jakby znajdowała się na gorszej pozycji niż inni. Zosia jest przekonana, że musi jeszcze trochę „popracować” nim dostąpi mianowania na osobę godną bycia w związku. Na to wskazuje karta na pozycji 10 – Cesarzowa w pozycji odwróconej.

Zosia musi się nauczyć ? 4 monet to karta skąpca, zatrzymywania przy sobie energii, zarówno na poziomie materialnym jak i mentalnym. Tutaj wskazówką może być fakt, że Zosia jest osobą, która służy pomocą wszystkim wkoło. Dba o wszystkie stworzenia „małe i duże”, ale czy potrafi dbać o Siebie ..?

Rada Tarota jest jasna. Czas zacząć aktywnie działać i wykorzystywać wszystkie swoje walory ciała i duszy – Mag na pozycji 13. Rydwan na pozycji 12 mówi, że czasem warto iść w życiu na kompromisy, szczególnie w uczuciach. Może czasem w relacjach z partnerem warto z góry założyć, że to on ma racje i przyznać „tak Kochanie, masz rację Kochanie„. Nic nie jest do końca czarne albo białe…tak jak sfinksy na tej karcie.

Radiant Rider Waite

Rena


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s