Witaj Wenus ;)

20 kwietnia o godzinie 6:30 Słońce wejdzie do znaku Byka.

Byk to stały znak ziemski. Jak każdy zwierz z rogami i kopytkami potrafi być uparty i do końca walczyć o swoje. Choć tak na prawdę słoneczne Byki są dość proste w obsłudze. Wystarczy im zapewnić komfort emocjonalny i bezpieczeństwo materialne, a Byk odwdzięczy się Tobie wprowadzając wdzięk i harmonię w Twoje otoczenie. Bowiem właściciele Słońca w tym znaku lubią wszystko co piękne i namacalne. I doskonale na tym się znają.

Znakiem tym Włada planeta Wenus, która w momencie wejścia Słońca do znaku Byka będzie wschodzić na niebie.  Mocna Wenus wskazywać może na ogromną potrzebę harmonii w relacjach międzyludzkich. Zdecydowanie jest to nam teraz potrzebne.

Sekstyl Wenus do Jowisza  sprawi, że mogą pojawić się dla niektórych z nas nowe propozycje finansowe. Nie przesadzajmy jednak z wydatkami. Neptun w trudnym aspekcie do Wenus może sprawić, że płynne stają się granice pomiędzy zdrowym rozsądkiem a pragnieniami….

Wenus

Jednak tu uwaga, póki Merkury znajduje się w retrogradacji do 11 maja zdecydowanie nie polecam większych zakupów bądź brania kredytów. Mogą pojawić się problemy ze spłatą.

Byk uwielbia dobrą kuchnię. Dlatego plany zrzucenia zbędnych kilogramów radzę odłożyć przynajmniej na czas po pełni Księżyca…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s