Jaki jest Twój numer telefonu …

W dzisiejszych czasach prawie każdy jest posiadaczem telefonu. Czy wiesz, że dzięki numerologii możesz zbadać, jak będą wyglądały Twoje relacje z innymi? Kiedy Twój telefon będzie dzwonił bez przerwy, a kiedy będzie milczał całymi dniami? Na to pytanie odpowiedź zna numerologia.
Analizując swój numer telefonu zwróć uwagę czy jakieś liczby pojawiają się więcej niż jeden raz. Cztery ostatnie cyfry numeru telefonu nabierają cech indywidualnych. Dzięki nim możemy określić jak numer telefonu wpływa na nasze życie.
Redukując numer do pojedynczej cyfry sprawdź jak działa magia liczb i jakie wibracje Tobie sprzyjają.

Zapisz swój numer telefonu i zobacz co oznacza:

6+0+0+ 0+0+0+0+0+1 = 1 (do analizy bierzemy 4 ostatnie cyfry numeru)

Twój numer to 1

To doskonałe wibracje dla szefa. Przez telefon potrafisz załatwić wiele trudnych, a nawet i beznadziejnych spraw. To silne męskie wibracje sprzyjające podejmowaniu ryzyka w każdej dziedzinie. Wszystko co mówisz działa niezwykle przekonywująco. Pamiętaj jednak , że podczas załatwiania trudnych spraw nie musisz być nieprzyjemny, a podczas pisania sms-ów staraj się nie używać trybu rozkazującego. Jeżeli jesteś osobą samotną, ten numer nie sprzyja flirtowaniu i zacieśnianiu więzi emocjonalnych.

Twój numer to 2

Romantyczne, żeńskie wibracje tego numeru sprzyjają długim rozmowom na tematy osobiste. Chętnie dzielisz się z innymi problemami dnia codziennego. Dzięki tym dyplomatycznym i wrażliwym wibracjom Twój telefon będzie swoistą skrzynka kontaktową, w której gromadzić się będą troski i problemy innych. Wibracja ta jest bardzo dobra dla samotnych osób szukających partnera. W działalności zawodowej to dobry numer dla osób pragnących utrzymywać bliższe kontakty ze stałymi klientami. Nie są to jednak korzystne wibracje przy działalności handlowej.

Twój numer to 3

Twój telefon dzwoni bez przerwy. Możesz być pewien, że ten numer znajduje się wśród najczęściej wybieranych przez znajomych i kontrahentów. Każdy ma potrzebę podzielenia się z Tobą swoimi przemyśleniami, szukając wsparcia i zrozumienia. Różnorodność tematów i problemów niejednego może zaskoczyć. To doskonały numer dla artystów i ludzi młodych, którzy potrafią godzinami prowadzić wielowątkowe dyskusje, czerpiąc z nich inspiracje. Flirtując przez telefon musisz uważać aby nie umówić się z kilkoma osobami naraz w tym samym czasie.

Twój numer to 4

Nie przepadasz za długimi pogaduszkami przez telefon. Jesteś konkretny i rzeczowy, starając się jednocześnie nie nadwyrężać rachunku Twojego rozmówcy. Sam dzwonisz dopiero wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne. To doskonałe wibracje dla księgowych, firm budowlanych czy kancelarii prawnych. Wszędzie tam gdzie podstawą w kontaktach jest uzyskanie wiarygodnej i solidnej informacji. W pozostałych przypadkach nie są to zbyt korzystne wibracje. Jeśli jesteś posiadaczem takiego numeru, przygotuj się na zarzuty najbliższych o brak zainteresowania z Twojej strony.

Twój numer to 5

To szczególnie korzystne wibracje dla osób „pracujących słowem”, dziennikarzy ludzi mediów czy przedstawicieli handlowych. Nic się przed Tobą nie ukryje i doskonale wiesz do kogo zadzwonić aby uzyskać niezbędną informację. Telefon zabierasz ze sobą wszędzie, jesteś wręcz od niego uzależniony, bowiem najgorszą informacją dla Ciebie jest brak informacji. Niestety w takim natłoku rozmów zdarza się Tobie nie oddzwaniać, a zarzuty pod Twoim adresem traktujesz jako naruszenie własnej wolności. Nie zapominaj, że do rozmów przez telefon podczas prowadzenia samochodu niezbędny jest zestaw głośnomówiący.

Twój numer to 6

Telefon służy Tobie przede wszystkim do kontaktów z rodziną. Ktokolwiek wybierze twój numer może liczyć na ciepłe słowa w każdej sytuacji. Rozmowa z Tobą jest jak balsam dla duszy i ciała. Starasz się wprowadzać ład i harmonię w najtrudniejszych nawet sytuacjach. Potrafisz doskonale wczuć się w emocje rozmówcy, dzięki czemu wiele osób zwierza się Tobie ze swoich problemów. To doskonałe wibracje dla firm zajmujących się sztuką czy dla gabinetów kosmetycznych. Dbając o dobre samopoczucie rozmówcy bardziej niż o własne musisz nauczyć się w odpowiednim momencie zakończyć rozmowę. W przeciwnym wypadku Twój domowy budżet może nie tego wytrzymać.

Twój numer to 7

Nie jest to korzystny numer dla biznesu. Rozmowy w interesach będą mało konkretne, trudno wtedy ostatecznie sfinalizować transakcje. To doskonałe wibracje dla osób zajmujących się nauką i duchowością oraz dla działalności dobroczynnej. Osoby, które będą do Ciebie dzwonić potrzebują przede wszystkim wsparcia duchowego. Dla wielu możesz stać się swoistym lekarzem dusz. Musisz być gotów na telefony o każdej porze kiedy to akurat koleżanka koniecznie musi opowiedzieć Tobie swój sen lub dziecko znajomych nie potrafi rozwiązać skomplikowanego zadania matematycznego. Znajdź konkretne miejsce dla telefonu, bo niewykluczone, że stale będziesz go szukał.

Twój numer to 8

To najlepszy numer dla działalności biznesowej. Nie tylko sprzyja pomnażaniu dóbr materialnych, ale i utrzymaniu lojalnych i trwałych relacji. Doskonale wibracje dla wszelkiego rodzaju banków, firm ubezpieczeniowych czy numerów typu audiotele. Wszędzie tam, gdzie istotną rolę odgrywa rozwój kariery i statusu materialnego. Jesteś osobą z gruntu godną zaufania i bez większego problemu potrafisz przekonać innych do swojego zdania. Staraj się jednak podczas rozmowy być bardziej wrażliwy na problemy innych, wszak nie samym chlebem człowiek żyje.

Twój numer to 9

Wibracje te sprzyjają szerokim kontaktom towarzyskim. W Twojej książce adresowej jest wiele numerów nie tylko z kraju ale i z zagranicy. To bardzo dobry numer dla lekarzy i osób, które zajmują się pomocą innym i działalnością non-profit. Każdy u Ciebie znajdzie współczucie i zrozumienie, a Twoja pewność i idealizm są oparciem dla innych. Nie jest to numer sprzyjający zarabianiu pieniędzy, profity mogą jednak przyjść w najmniej oczekiwanym momencie. Liczba ta jest korzystna również dla wszelkiego rodzaju działalności publicznej.

Rena

Reklamy

14 uwag do wpisu “Jaki jest Twój numer telefonu …

  1. Ponieważ cztery ostatnie cyfry są unikalne i najlepiej oddają „naszą” energię. Jeśli dodalibyśmy +48 np ..to tak jak przy liczbie ekspresji np Jana Kowalskiego dopisać „POLAK” 😉

 1. Czy poza wibracją całego numeru, mają znaczenie cyfry, z których się składa? Jeśli tak, to jakie powinien zawierać?

  1. warto unikać większej ilości „7” oraz „2” Wszystko oczywiście zależy od tego w jakim celu korzystamy z telefonu. Jeśli jesteśmy przedsiębiorcą budowlanym to 4 nie zaszkodzi, jeśli jednak robimy w „szoł bizie” to wibracje takie są nieco zbyt przyciężkawe.

   1. Chcę wybrać dwa numery do firmy, za pośrednictwem których będziemy kontaktować się z klientami ale również podwykonawcami, firma zajmuje się szkoleniami i usługami doradczymi. Czy szukać numeru wibrującego 8 z ósemkani i jedynkami wewnątrz? Czy na coś jeszcze warto zwrócić uwagę?

   2. Doradztwo i generalnie kooperacja to domena dwójkowa. Nie jest ona może zbyt sprzyjająca finansom, od tego jest ósemka, ale umiejętność współpracy to bardzo ważna cecha. Co z tego że mamy wiedzę jak nie umiemy się nią dzielić ..dlatego dwójka pasuje do konsultingu. Jedynka to silna indywidualność, raczej sprzyja jednoosobowej działalności. Dwójka to wibracja odpowiadająca Arcykapłance w Tarocie. Opieka, pomoc, pogłębianie wiedzy. Szkolenia, podróże, wymiana informacji to wibracja 5.

 2. A co oznacza 0 w numerze? I jeśli po zsumowaniu ostatnich 4 cyfr wychodzi 0 (albo liczba dwucyfrowa z zerem na końcu)?

  1. zero to zero 😉 w zasadzie nic ..null ..jeśli jest z przodu
   a jeżeli z tyłu? czyż nie wolimy mieć w portfelu 10 zł a nie 1 zł?
   Zero potrafi wzmocnić, podkreślić daną wibrację

 3. Wiem, że już sporo czasu minęło od napisania przez Panią tego artykułu, jednak dopiero dzisiaj na niego wpadłam 🙂 szukając oczywiście odpowiedniego numeru telefonu na moją działalność – biuro pośrednictwa nieruchomości. I z całego numeru jaki chciałabym wybrać wychodzi 7, a z ostatnich czterech – jak Pani pisze – 8…. no i mam dylemat 🙂 Jakby była Pani tak uprzejma i wyraziła swoje zdanie w tej kwestii 🙂

  1. podświadomie koncentrujemy naszą uwagę na czterech ostatnich cyfrach, a ósemka zarówno według numerologii zachodniej – pitagorejskiej jak i wschodniej jest bardzo prominentna ..szczególnie jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy 🙂 siódemka faktycznie nie szczególnie nadaje się na dużą kasę ale jeśli Pani będzie chciała stosować jakieś intuicyjne metody np – coś nowatorskiego w celu zachęcania klientów do transakcji to bardzo dobrze rokuje 🙂 np ..”mieszkanie przebadane radiestezyjnie” ..może być dodatkowy atutem
   pozdrawiam i życzę powodzenia
   Rena

 4. Witam, a czy dla urodzeniowej 9 lepszy będzie numer z jedną 6, jedną 1, jedną 9, dwoma 2 i trzema 8 czy dwoma 6 jedną 9 dwoma 5 i trzema 8 ? Jeśli będzie Pani uprzejma wypowiedzieć się będę wdzięczny.

  1. Witam
   warto zrobić szczegółową analizę swojego portretu, jeśli brakuje nam jakiejś cyfry to ją uzupełnić – według zasady – masz czegoś za mało to sobie dodaj – masz za dużo – ujmij:)
   Z drugiej strony jeśli nie lubimy rozmawiać przez telefon to dodawanie 3 lub 5 np nie jest dobrym pomysłem. No i ważne jest do czego używamy telefonu. Służbowy – jeśli nie jesteśmy lekarzem czy psychologiem np – nie przepada za 2.

 5. Witam Serdecznie i kłaniam się pełen uznania 🙂 Jak w temacie mam mały dylemat w związku z numerem telefonu, który używam „uniwersalnie” (kontakty służbowe/kontakty prywatne). Wg numerologii jestem 33 (15.03.1986) nr telefonu: 888 786 786 – z 4 ostatnich cyfr wychodzi mi 9 i teraz nie wiem w którym kierunku pójść, tj. zostawić ten nr do konsultacji tak jak było dotychczas, przekazać go osobie, która będzie się zajmowała promowaniem tego co robię, czy też zostawić jako prywatny a do firmy znaleźć nowy nr z inną wibracją? Zawodowo uczę przedsiębiorców jak dywersyfikować dochód w firmie, optymalizować koszta, lepiej zarządzać organizacją, jakie rozwiązanie (produkty) wdrożyć, żeby zbudować pozycję eksperta w branży etc. Poza tym tworzę nowe biznesy (od podstaw), opracowuję strategie dla istniejących biznesów jak i wdrażam rozwiązania, które „ratują” biznesy. (stąd nazwa: Help Dla Biznesu) Reasumując rozwiązuje problemy przedsiębiorców lub pomagam tym, którzy chcą się nimi stać. Zauważyłem, że zbyt wiele biorę zleceń non profitowych (chcę pomóc jak największej liczbie osób, bez znaczenia na rozliczenie) lub też za przysłowiowe „grosze”, co w następstwie momentami wpędza mnie w trudne sytuacje. Wreszcie doszedłem do wniosku, że czas to zmienić – zbyt wiele energii kosztuje mnie działanie w takim schemacie i hamuje inne moje projekty. Dlatego chcę wprowadzić zmiany w postaci handlowców, pracowników, którzy będą działać wg nowej strategii, stąd moje pytanie odnośnie numeru firmowego jak i doboru odpowiedniego dla mnie.
  PS>To już jest koniec mojego elaboratu – z góry ślicznie dziękuję za pomoc w wyborze numeru 🙂 ❤

  1. Witam 🙂 bardzo dziękuję za pozytywny feedback ..
   Pański wpis jest przykładem na to, ku czemu i ja się skłaniam ..otóż zanim zabierzemy się za kombinowanie z datami, numerami telefonów czy przemeblowaniem wg Feng Shui ..koniecznie musimy poznać SIEBIE. Swój potencjał i swoje możliwości.
   Z mojej praktyki – widuję klientów, którzy na dzień otwarcia własnej firmy wybierają ..najgorszy dzień w roku i to już powinna dla nas być informacja że a/ nie nadajemy się na biznesmenów 🙂 a jest to bardzo pouczająca wiedza o nas samych ..albo b/ jak w Ziemi Obiecanej musimy raz zbankrutować żeby nie zrobić tego ponownie 🙂
   W Pana przypadku jest Pan świadomy swojego potencjału – 9 wg numeru telefonu jest również w pana karmie z drogi życia. Potwierdza to, że ma Pan wiele do zaoferowania innym, czasem niestety nie dostając energetycznego zadośćuczynienia. No ale taka wibracja wskazuje na dużą empatię (czasem tylko zbyt szybko się Pan zapala do tematu 🙂 ) a tego się nie da nauczyć na żadnych kursach.
   Ponieważ jest Pan obecnie w 9 roku osobistym, dodatkowo z roku Ognistego Tygrysa polecałabym zaczynać nowe projekty i zmiany już po urodzinach przyszłego roku.
   Telefon z 8 lub 1 – bo ta 1 wzmocniłaby asertywność i pęd do działania niekonwencjonalnego, a w dzisiejszych czasach ..to się przydaje
   pozdrawiam
   Rena

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s