Astrologia dla biznesu

W czasach dojrzałego rynku, przedsiębiorcy oraz kadra zarządzająca ma największy wpływ na trwały rozwój firm. To właśnie ta grupa podejmuje strategiczne decyzje w zakresie budowania trwałej przewagi konkurencyjnej firmy na rynku.
Każdy dobry przedsiębiorca oraz szef musi mieć wizję rozwoju firmy, oraz realne osiągalne i mierzalne cele jej działania.
Istnieje szereg narzędzi służących do zidentyfikowania słabych i mocnych stron firmy i w konsekwencji podjęcia decyzji odnośnie dalszych kierunków jej rozwoju. Wspólnie z coachem ds. rozwoju i relacji opracowałam autorski rozkład Tarota, przy pomocy którego chętnie z Państwem określę pole i perspektywy działalności. Rozkład ten z powodzeniem stosuję w celu określenia strategii rozwoju firmy.

Dzięki astrologii i numerologii można doskonale określić możliwości i cykle rozwoju firmy. Te techniki są również niezwykle pomocne w doborze współpracowników czy też partnerów biznesowych.
Jeśli stoisz na rozdrożu, odnosisz wrażenie ze nie idziesz do przodu lub odwrotnie chciałbyś skonsultować słuszność Twojej wizji rozwoju zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji w siedzibie firmy na terenie miasta Poznania i okolic.

Możliwość konsultacji w siedzibie Państwa firmy.
Kontakt tel : 888 500 080
e-mail: astrocenter.poznan@gmail.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s